Khoozestan Province Rural Water & Wastewater. Co
کد خبر: 911
طی 5 سال گذشته انجام شد:بهبود کمی و کیفی آب شرب 751 روستا با جمعیت 352 هزار نفر

قائم مقام شرکت آبفا روستایی خوزستان از بهبود کمی و کیفی آب شرب 751 روستای استان خوزستان با جمعیتی بالغ بر 352 هزار و 530 نفر طی 5 سال گذشته خبر داد.

عبدالهادی ساداتی در جمع کارکنان این معاونت گفت: اصل خدمت رسانی به مردم است، جایگاه و مسوولیت ها در گذر زمان به افراد مختلف واگذار می شود، اما این خدمت رسانی به مردم است که همواره باید مورد توجه قرار گیرد و روند رو به رشد آن بصورت جدی دنبال شود.

معاونت فنی و توسعه سابق شرکت آبفا روستایی خوزستان ادامه داد: طی 5 سالی که در این تصدی فعالیت داشتم، علیرغم همه مشکلات و کمبودهای مالی که در شرکت وجود داشت و پیشرفت پروژه های آبرسانی، پرداخت حقوق و مزایای کارکنان و آبداران و مطالبات پیمانکاران به سختی و با شرایط خاص پرداخت می شد اما اتفاقات خوبی در آبرسانی به اهالی شریف روستایی رخ داد.

وی یادآور شد: در این مدت مجتمع های آبرسانی روستایی فراوانی احداث و به بهره برداری رسیده اند و پروژه های مختلف آبرسانی که منجر شد تا آب شرب 751 روستای خوزستان بلحاظ کمی و کیفی بهبود پیدا کند.

ساداتی افزود: این 751 روستا 66 هزار و 195 خانوار با جمعیتی بالغ بر 352 هزار و 530 نفر را تحت پوشش دارند.

قائم مقام شرکت آبفا روستایی خوزستان یادآور شد: اصل بر خدمت رسانی است، انتظار می رود همه توان و همکاری با معاونت جدید بکار گرفته شود و از هیچ تلاشی برای پیشبرد کارها کوتاهی نشود.

در ادامه معاونت منابع انسانی و پشتیبانی شرکت آبفا روستایی خوزستان گفت: جابجایی صورت گرفته در راستای بهره گیری از تخصص و تجربیات مهندس ساداتی بوده است و گستردگی کار ایشان در شرکت برای نظارت بر کلیه امور افزایش خواهد یافت.

حسین غلامی ادامه داد: از کلیه کارکنان و کارشناسان معاونت فنی و توسعه تقاضا دارم برای پیشبرد اهداف شرکت و خدمت رسانی به روستاهای استان خوزستان از هیچ تلاش دریغ نکرده و نهایت همکاری و تلاش خود را مانند گذشته ادامه دهند.

در ادامه سرپرست معاونت فنی و توسعه شرکت آبفا روستایی خوزستان با بیان اینکه زحمات و تلاش های مهندس ساداتی ماندگار و شایان توجه هستند، گفت: طی 5 سال گذشته علریغم همه مشکلات و کمبودهایی که وجود داشته و دارد اما پروژه های فراوانی برای آبرسانی به روستاهای استان خوزستان تکمیل و به بهره برداری رسید.

مصطفی مهرانفر ادامه داد: امیدوارم با همکاری سایر کارکنان این معاونت و با همراهی، بهره گیری از تجربیات و کمک هایی که مهندس ساداتی با این معاونت خواهند داشت، بتوانیم قدم های موثر و ماندگاری در خدمت رسانی به روستاها برداریم.
تاریخ:
1398/08/14
تعداد بازدید:
19
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه