Khoozestan Province Rural Water & Wastewater. Co
کد خبر: 885
حضور زائر و راکب اربعین حسینی (ع) در آبفا روستایی خوزستان

زائر و راکب کربلای معلی در شرکت آبفا روستایی خوزستان حضور پیدا کرد و با کارکنان این شرکت دیدار و گفتگو کرد.

این زائر و راکب اربعین حسینی (ع) با اشاره به اهداف خود از این سفر گفت: این سفر و زیارت با 3 هدف ارج نهادن به مقام شهدا، چشم براهی و متظران ظهور و صرفه جویی در مصرف آب انجام شد که مرا مجاب کرد تا سفر زیارتی و معنوی خود را آغاز کنم.

روح اله بصیری ادامه داد: قبل از سفر پرچمی را مزین به تصاویر شهدایی از هر استان تهیه کردیم و در کربلای معلی طواف داده و بعنوان یادبود به مجموعه آبفا روستایی تقدیم شد.

وی افزود: هدف از اینکار ارج نهادن به مقام و ارزش شهدای دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم و شهدای مدافع حریم است که همواره باید بعنوان سرمشق و الگوی کاری و زندگی مان قرار داده شوند.

این زائر کربلای معلی بیان کرد: دیگر هدفی که در این سفر زیارتی مد نظر قرار دارد پیام صرفه جویی در مصرف آب و برق است، رعایت الگوی مصرف در آب و برق شکران نعمات الهی است که باید همواره مد نظر قرار گیرد و در این زمینه می بایست فرهنگسازی لازم انجام پذیرد.

بصیری ادامه ادامه داد: دیگر هدف مد نظر برای منتظران ظهور است، ظهور آقا امام زمان (عج) است که می تواند جهان را از کفر، فساد، جنگ و ... رهایی بخشد.

وی یادآور شد: در پرچم طواف داده تصاویر شهدایی به نمایندگی از کلیه شهدای استان خوزستان تهیه شده که از شهرستان دزفول شهید ابولقاسمی، از شهرستان اهواز شهید سید محمد عماد، از شهرستان آبادان خلبان شهید یاسینی و از شهرستان خرمشهر شهید محمد جهان آرا انتخاب شدند.

در ادامه سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خوزستان در دیدار با زائر و راکب اربعین حسینی (ع) گفت: شرکت آبفا روستایی خوزستان مفتخر است که سقایی زوار اربعین حسینی (ع) را طی سالیان اخیر انجام دهد.

عادل حرباوی ادامه داد: آبرسانی به مواکب و زوار با تلاش شبانه روزی کارکنان این شرکت در دو مرز شمچه و چزابه طی سالیان اخیر انجام شده است و این مهم برگی زرین در خدمات مجموعه آبفا روستایی خوزستان بوده است.

وی افزود: حضور زائر اربعین حسینی که با دوچرخه از مشهد مقدس تا کربلا را رکاب زنان طی کرده است می توان بعنوان اتفاقی ارزشمند تلقی کرد و می تواند برکات آن را در خدمت رسانی شرکت آبفا روستایی خوزستان در آینده مشاهده کرد.

گفتنی است در این نشست که با حضور سرپرست و معاونین و مدیران شرکت آبفا روستایی خوزستان برگزار شد، از 2 نفر از بانوان شرکت که فرزند شهید هستند نیز تقدیر شد.


تاریخ:
1398/07/08
تعداد بازدید:
24
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه