Khoozestan Province Rural Water & Wastewater. Co
کد خبر: 849
پاسخگویی سرپرست آبفا روستایی خوزستان در سامانه ارتباط مردم و دولت

سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خوزستان با حضور در سامانه ارتباط مردم و دولت (سامد) نسبت به مسایل و مشکلات و درخواست های مردمی پاسخ لازم و مبسوط داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خوزستان عادل حرباوی با اشاره به حضور در سامانه سامد گفت: این نشست در راستای پاسخگویی به مسایل، مشکلات و درخواست های اهالی شریف روستایی تحت عنوان سامانه سامد برگزار شد.

سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خوزستان ادامه داد: فرسودگی تاسیسات آبرسانی، خطوط انتقال و شبکه های توزیع آب در برخی مناطق روستایی یکی از مشکلات مطرح شده بود که نیاز به اعتبار بالایی دارد تا نسبت به رفع و یا کاهش آن اقدام شود.

وی افزود: این موضوع در جلسات و بصورت مکرر با مسوولین کشوری در سطح وزارت نیرو و شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور عنوان شده و امید است، در این زمینه مساعدت ویژه به استان خوزستان شود.

حرباوی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سایر درخواست های مردمی گفت: پرداخت حقوق آبداران، خودروهای استیجاری، مطالبات پیمانکاران، پرداخت سنوات بازنشستگان و بروز کردن حقوق کارکنان شرکت از دیگر موارد مطرح شده در این نشست بود.

وی ادامه داد: اقدامات و برنامه ریزی های مطلوبی در این زمینه صورت گرفته که مهمترین آن افزایش درآمدهای شرکت ناشی از فروش آب تولیدی در سطح روستاهای تحت پوشش است، افزایش درآمدها قطعا می تواند در کاهش مشکلات مالی شرکت که سالهاست گریبانگیر مجموعه بوده موثر خواهد بود.

سرپرست آبفاروستایی خوزستان در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به طرح موضوع درخواست استخدام در شرکت اظهار کرد: طبق مصوبه دولت استخدام در کلیه ادارات دولتی از طریق آزمون استخدامی انجام می شود و متقاضیان می توانند با مراجعه سایت وزارت نیرو از آن مطلع شوند و اقدام لازم را بعمل آورند.

تاریخ:
1398/05/07
تعداد بازدید:
43
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه