Khoozestan Province Rural Water & Wastewater. Co
کد خبر: 834
سرپرست شرکت آبفا روستایی خوزستان:افزایش درآمد و وصول مطالبات تنها راه برون رفت از مشکلات مالی

در نشست شورای هماهنگی مدیران شرکت آبفا روستایی خوزستان تنها راه برون رفت از مشکلات مالی توجه ویژه به وصول مطالبات و افزایش درآمد اعلام شد.

سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خوزستان در نشست شورای مدیران امور آبفا روستایی شهرستان های استان خوزستان گفت: تنها راه برون رفت از مشکلات مالی شرکت افزایش درآمدهاست.

عادل حرباوی ادامه داد: ظرفیت لازم و نیروی انسانی کارآمد برای افزایش درآمد وجود دارد و با تکیه به آنها می توان امیدوار بود که درآمدها به میزان 3 برابر افزایش یابد.

سرپرست شرکت آبفا روستایی خوزستان بیان کرد: برنامه ریزی های لازم برای این هدف انجام شده و طبق برنامه امید است افزایش به مرز تعیین شده برسد.

وی اظهار کرد: جمع آوری انشعابات غیر مجاز یکی از بهترین راه هایی است که می تواند راهگشا باشد، این انشعابات باید بعنوان مشترکین شرکت تشکیل پرونده داده و تحت پوشش آبرسانی شرکت قرار گیرند.

حرباوی بیان کرد: واحدهای مشترکین در سایر ادارات شهرستان با همکاری اداره امور حقوقی و با طی کردن مراحل قانونی می توانند انشعابات غیر مجاز را جمع آوری کرده و مشکل واحدهایی که قبوض حق آب بهاء خود را در مدت های طولانی پرداخت نکرده اند، حل کنند.

سرپرست شرکت آبفا روستایی خوزستان با اشاره به اینکه امکان استخدام و افزودن نیروی انسانی در شرکت وجود ندارد، گفت: حل کمبود نیروی انسانی صرفا از طریق جابجایی امکان پذیر است و این شرکت بلحاظ مالی توان هر نوع استخدام را ندارد.

حرباوی بیان کرد: تخصیص اعتبارات تا کنون بصورت مقطعی کمک حال شرکت بوده است و مشکل اساسی شرکت که تامین حقوق و مزایای کارکنان، آبداران، پیمانکاران و ماشین آلات استیجاری است را نمی تواند بصورت منظم و مستمر تامین کند.

وی یادآور شد: در کنار همه تعهداتی که برای تامین حقوق و مزایای ذی نفعان شرکت وجود دارد، تعریف و تکمیل پروژه های آبرسانی روستایی نیز وجود دارند که جملگی دست شرکت را برای خدمت رسانی خواهد بست.

سرپرست شرکت آبفا روستایی خوزستان بیان کرد: حل همه این مشکلات تنها با افزایش درآمدها محقق خواهد شد کما اینکه تا کنون تعدادی از ادارات شهرستان ها تواسنته اند سقف تعیین شده را به ثمر برسانند و تعدادی دیگر نیز باید تلاش و همت خود را بالا برده تا بتوانند خود را به هدف تعیین شده نزدیک کنند.

حرباوی خاطرنشان ساخت: در تعدادی از شهرستان ها درآمدها تا مرز 10 برابر افزایش یافته که این نشان می دهد یا پیش از این توجهی به درآمدزایی نبوده و یا تلاش و همتی برای وضول مطالبات و قبوض حق آب بهاء نشده است.

وی تصریح کرد: نگاه صرف دولتی تغییر یافته و مدیران شهرستان ها باید انگیزه لازم را در کارکنان خود ایجاد کنند تا قدم در راه جدید نهاده و روند کاری خود را ه سمت هدف تعیین شده تغییر دهند.

سرپرست شرکت آبفا روستایی خوزستان یادآور شد: برنامه های تشویقی برای ادارات موفق در این زمینه تدوین شده و قطعا در سایر موارد نگاه ویژه به آنها خواهد شد.

حرباوی بیان کرد: نحوه قرائت کنتورها نیز باید بصورت تخصصی و جدی انجام پذیرد، این نکته از دیگر موارد ضروری است که در تحقق هدف تعیین شده تاثیرگزار است.

گفتنی است این نشست با حضور معاونین، روسای واحدهای شرکت و مدیران امور آبفا روستایی در شهرستان های استان خوزستان و با هدف ارایه راهکارهای مناسب در راستای افزایش درآمد برگزار شد و در انتها از کلیه معاونین و مدیران در راستای عملکرد مطلوب در بحران سیلاب تقدیر بعمل آمد.

 

تاریخ:
1398/04/29
تعداد بازدید:
82
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه