وزير نيرو در بازديد از مرز چزابه:آبرساني به زوار در مرزهاي خوزستان رضايت بخش است

رضا اردکانيان وزير نيرو در آيين افتتاح طرح آبرساني به مرز چزابه از تامين آب شرب مواکب و زائرين امام حسين (ع) ابراز رضايت کرد.

به گزارش روابط عمومي شرکت آب و فاضلاب روستايي استان خوزستان وزير نيرو با تقدير از تلاش شبانه روزي و بي وقفه مجموعه صنعت آب و فاضلاب خوزستان در اين پروژه گفت: با تلاش و سخت کوشي مجموعه صنعت آب و فاضلاب خوزستان اين پروژه ظرف مدت 60 روز به پايان رسيد و آب شرب بصورت پايدار در مدار قرار گرفت.

اردکانيان ادامه داد: کارگزاري 27 کيلومتر خط انتقال توسط سازمان آب و برق، کارگزاري 15 کيلومتر شبکه داخلي توسط شرکت آبفاروستايي خوزستان و دفع بهداشتي فاضلاب توسط آب و فاضلاب شهرستان اهواز از جمله مهمترين بخش هاي اين پروژه است که در کوتاهترين زمان انجام و به بهره برداري رسيده است.

وي با اشاره به اينکه در مصرف آب و مديريت منابع کليه آحاد مردم بايد خود را مسوول بدانند گفت: مديريت منابع آب تنها بر عهده وزارت نيرو نيست و کليه آحاد مردم بايد خود را در اين مهم سهيمند بدانند.

در ادامه مديرعامل شرکت آب و فاضلاب روستايي استان خوزستان با اشاره به مشارکت و همکاري جمعي و حمايت هاي استاندار خوزستان در بهره برداري از پروژه آبرساني به مرز چزابه گفت: اگر مشارکت و تلاش جمعي نبود و حمايت هاي دلسوزانه استاندار خوزستان صورت نمي گرفت، وضعيت آبرساني به مرز چزابه قطعا متفاوت بود.

درويشعلي کريمي ادامه داد: ظرف 60 روز آب شرب در مرز چزابه پايدار شد و اکنون هيچ مشکلي در تامين آب زوار و مواکب وجود ندارد.

وي از روند توسعه و بهبود کمي و کيفي آب شرب طي سال هاي آتي نيز خبر داد و گفت: با توجه به اينکه فرهنگ سفر به عتبات و عاليات در ايام اربعين نهادينه شده و سالانه بر جمعيت زوار افزوده خواهد شد، تامين آب شرب زائرين بلحاظ کمي و کيفي هيچ گونه مشکلي نخواهد داشت.

کريمي با اشاره به کارگزاري 15 کيلومتر شبکه داخلي توسط آبفاروستايي خوزستان اظهار کرد: پس از اتمام کارگزاري خط انتقال و ورود آب شرب در مدار، شبکه هاي توزيع در کوتاهترين زمان توسط کارکنان خدوم آبفاروستايي خوزستان کارگزاري شد.

مديرعامل شرکت آبفاروستايي استان خوزستان اظهار کرد: با بهره برداري از اين پروژه ديگر هيچ گونه مشکلي در تامين آب شرب مواکب، زوار و روستاهاي مسير وجود نخواهد داشت.

کريمي در پايان با اشاره به پايداري آب شرب در مرز شلمچه يادآور شد: با بهره برداري از مجتمع آبرساني روستايي شهداي شلمچه ضمن اينکه آب در مرز شلمچه پايدار شد، 18 روستاي مسير شلمچه نيز از نعمت آب شرب بهداشتي و پايدار برخوردار شدند.

مناقصات ومزایده ها
خدمات مشترکین
پایگاه خبری شرکت
تالارگفتگو

کلیه حقوق این سایت متعلق به
شرکت آب وفاضلاب روستایی خوزستان می باشد .

كاربران آنلاين
بازدید امروز
بازديد ديروز
بازديد هفته گذشته
بازديد ماه گذشته
بازدید کل
بیشترین بازدید

Design By Day Telecom